#2015-12-23 02:51:06 

PoziomkowaPani

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem maturzystką. Od zawsze byłam umysłem ścisłym i ani trochę nie fascynuje mnie język polski, zwłaszcza czytanie lektur. Lubię czytać książki, ale nie te, które zadają nam w szkole. Matura z polskiego pójdzie mi mam nadzieję wystarczająco dobrze, ale i tak wybieram się na Politechnikę. Moja nauczycielka chce mi dać szansę, abym zaliczyła jej przedmiot na ocenę dostateczną i kazała mi zrobić projekt o zaletach życia na wsi. To kara za to, że nie przeczytałam ‘’Nad Niemnem’’ :p. Pomożecie jakoś?
#2015-12-23 04:16:46 

Lolita20

Użytkownik

Trzeba było czytać. Nie przeczytać np. ‘’Pana Tadeusza’’ i nazywać się Polką? Bardzo nie. No ale skoro już podpadłaś, to musisz zrobić projekt. Nie jest to trudne zadanie, bo wieś ma mnóstwo zalet.
#2015-12-23 05:33:38 

Skromna

Użytkownik

Wyjedź na wczasy na Kujawy to Twój zrelaksowany umysł zrobi projekt za Ciebie. Widać, że nigdy nie byłaś na wsi. Żałuj, dziewczyno! Każdy potrzebuje czasem odpoczynku, a na wsi wychodzi to najlepiej.
#2015-12-23 08:17:44 

Zwycięzca

Użytkownik

Nie umoralniajcie jej. Ja też nie lubię czytać lektur, i też idę na Politechnikę. Ludzie są różni, niektórzy są słabi z matmy, innym nie idzie pisanie wypracowań. Nie ma co szufladkować i tworzyć jakichś wymyślnych hierarchii.
#2015-12-23 10:12:30 

WolnyKoń

Użytkownik

Wieś? Przejrzyj ofertę ośrodków agroturystycznych w Wielkopolsce – same zdjęcia na stronie zainspirują Cię do napisania projektu. Widoki wiejskie są naprawdę przepiękne, a atmosfera – nie do podrobienia…
#2015-12-23 10:59:43 

ZorroONA

Użytkownik

Rozumiem Cię bardzo dobrze. Też miałam kiedyś podobne zadanie to skopiowałam z Wikipedii. Ale kiedyś miałam okazję pobyć na wsi, w ramach wolontariatu i się zakochałam. Poważnie. Jest pięknie. W mieście tego nie ma.
#2015-12-23 11:56:37 

Biały

Użytkownik

Zobacz ofertę domków letniskowych położonych nad wielkopolskim jeziorem. Ich urok zachęci Cię, byś pojechała tam i spędziła parę dni w ciszy. To bardzo wzbogaca osobowość, masz czas na przemyślenia..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015