#2016-01-15 06:34:17 

WolnyKoń

Użytkownik

Witajcie. Szukam sprawdzonej firmy, która w swojej ofercie ma artykuły ogrodowe. Mam kilku klientów, którzy bardzo cenią sobie betonowe ozdoby. Interesują mnie takie rzeczy jak np. kule ogrodowe. Na wielu stronach można znaleźć masę rzeczy, ale są to parasole, krzesła i inne tego typu rzeczy. Mi zależy na bardziej ozdobnych elementach, wykonanych w całości z betonu. Proszę o jakieś propozycje.
#2016-01-15 08:16:20 

Malcolm

Użytkownik

Kiedyś zamawiałam z pewnego sklepu internetowego. Nazywał się chyba Art Garden z tego co pamiętam. Musisz sprawdzić. W ofercie sklepu dużo betonowych konstrukcji. Znajoma kupowała tam donice betonowe. Podobno firma bardzo solidna, ale nie chcę komentować na podstawie opinii znajomych. Może wypowie się ktoś kto kupował tam bezpośrednio.
#2016-01-15 10:17:39 

Don

Użytkownik

Moja siostra wymarzyła sobie schody w ogrodzie. Najpierw pomysł był taki, że schody będą wylane. Jak się później okazało, zamówiła gotowy produkt na stronie, którą opisujecie. Jest bardzo zadowolona z tego zakupu i cały czas wszystkim poleca. Spróbuj wybrać coś z ich oferty. Nie będziesz żałował :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015