#2016-01-14 23:10:44 

Zwycięzca

Użytkownik

Cześć mam pewien problem z utrzymaniem wysokiego poziomu celności przy szybkim strzelaniu z długiej broni w systemie auto. Chodzi o to, że teoretycznie celuję w określony punkt, a jednak kulki lecą w różne strony. Czy da się coś z tym zrobić?
#2016-01-15 02:04:14 

Gromka

Użytkownik

A jakich kulek używasz? Przy kulkach słabszej jakości może pojawić się problem z drastycznym pogorszeniem celności strzelania nawet jeśli dysponujesz w pełni profesjonalną repliką broni. Najlepiej zaopatrzyć się przynajmniej do celów testowych w opakowanie dobrych kulek marki Gunfire lub innych firmowych kulek o odpowiedniej wadze – dostosowanej do siły wyrzutu. A właśnie, może masz za ciężkie kulki w stosunku do prędkości wylotowej oferowanej przez twoją replikę broni. Przy okazji radzę zaopatrzyć się w jakąś lepszą wersję magazynka, to też zmniejsza ryzyko zacięć przy strzelaniu, choć chyba nie ma bezpośredniego wpływu na celność samego strzelania.
#2016-01-15 03:45:45 

Zwycięzca

Użytkownik

Szczerze mówiąc to za bardzo się na tym nie znam. Karabin dostałem w prezencie razem z kulkami. Na początku strzelał całkiem celnie, ale teraz jest coraz gorzej. Przy strzelaniu seriami, a nawet przy pojedynczych strzałach kulki często zmieniają trajektorię lotu i lecą w zupełnie innym kierunku niż zamierzony.
#2016-01-15 04:55:44 

WolnyKoń

Użytkownik

a może problem nie jest bron ani kulki, tylko masz zwyklego zeza i raz celujesz w cel a dzisiec razy zaliczasz podlo
#2016-01-15 05:46:46 

Zwycięzca

Użytkownik

Może jakimś mistrzem celności nie jestem, ale bez przesady. To ewidentny problem z karabinem, tylko nie wiem dokładnie o co tu chodzi i dlatego pytam.
#2016-01-15 08:09:18 

Popin

Użytkownik

Przyczyn może być wiele od wspomnianego wcześniej złego doboru amunicji, poprzez zużycie machizmu wewnętrznego, który odpowiada za nadanie kulkom odpowiedniej prędkości wylotowej, po zwykłe zabrudzenie lufy. W ogóle czyścisz jakoś karabin, zwłaszcza wnętrze lufy?
#2016-01-15 10:25:38 

Zwycięzca

Użytkownik

No nie, nie przyszło mi na myśl, że w takiej broni też trzeba czyścić lufę.
#2016-01-15 11:19:59 

Popin

Użytkownik

No i sprawa wyjaśniona. Zajrzyj do serwisu taniemilitaria.pl, tam znajdziesz dużo różnych wyciorów. Dokładnie wyczyścisz lufę i zobaczysz czy zacznie prawidłowo strzelać. Jeśli nie to trzeba będzie sprawdzić mechanizm zasilania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015