#2016-04-04 05:48:39 

Biały

Użytkownik

Cześć! Jako świadek pana młodego zostałem poproszony o pomoc w organizacji całej uroczystości. Powiedzmy, że jako nieco bardziej ogarnięty jeśli chodzi o dobór miejscówek zostałem poproszony o wsparcie w znalezieniu jakiejś eleganckiej sali weselnej w Warszawie. Przyznam się szczerze, że jak sobie radzę z innymi imprezami, tak z weselami w ogóle. Może coś podpowiecie? Bo niby mam kilka na oku, ale jakbym usłyszał o nich od Was, to byloby mi chyba łatwiej :)
#2016-04-04 08:07:49 

SkokDoWody

Użytkownik

O bracie, to żeś dostał fuchę…
#2016-04-04 09:29:12 

Biały

Użytkownik

Też sobie nie zazdroszczę :P
#2016-04-04 10:30:18 

Beta

Użytkownik

Hej! Słuchaj, jest fajny ośrodek Bella Donna na trasie z Warszawy do Augustowa. Jest to ogarnięta firma, co zajmuje się nie tylko wynajmem i cateringiem na wesela, ale też i zapewniają w Warszawie smaczny catering (F6) zarówno dla firm, jak i na różne okazje. Mają więc nie tylko fajną miejscówkę na dowolną imprezę (bratanica tam miala studniówkę), ale też i dostarczają naprawdę smaczne jedzenie. Może zabierz tam młodych i pokaż im, co ta sala ma do zaproponowania.
#2016-04-04 13:26:03 

Biały

Użytkownik

O widzisz! I też się właśnie nad tą salą zastanawiałem :) Bo skubana wygląda elegancko, a jak jeszcze ma taki kombajn usług, to myślę, że jest co najmniej warta sprawdzenia. Dzięki koleżanko ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015