#2016-04-07 02:15:27 

Zefirka

Użytkownik

Prowadzenie księgowości przez internet ostatnio stało się bardzo popularne, ale ja nadal nie mogę znaleźć w Poznaniu dobrego specjalisty. Bardzo proszę o radę i to w miarę możliwości szybko bo terminy mnie gonią! :)
#2016-04-07 04:04:35 

Felicjan22

Użytkownik

Żeby wybrać dobre biuro rachunkowe Poznań daje wiele możliwości, bo jest tu dużo takich firm. Ale jeśli szukasz takich co obsługują przez neta to już rzeczywiście nie ma tak wielkiego wyboru. Ja bym ci polecał zajrzeć na stronę tego biura ksiegowoscsigma.pl. Oni mają zarówno taką tardycyjną jak i online księgowość. Sam korzystam i nie mam zarzutów- sprawnie i szybko. Poza tym to jedno z niewielu poznańskich biur rachunkowych z certyfikatami co mnie osobiście przekonało, że są naprawdę solidni i dobrzy
#2016-04-07 05:41:43 

Malcolm

Użytkownik

Księgowość online? No co ty mówisz, nawet nie wiedziałem że takie coś jest, haha! Ja to jednak jestem starej daty, bo chyba nie wyobrażam sobie jak ktoś mnie rozlicza i ja nie mam jakos na niego wglądu…
#2016-04-07 07:25:01 

Lolita20

Użytkownik

Właśnie niedawno sama się przekonałam do obsługi księgowej przez internet. Nie musiałam zmieniać firmy, bo wcześniej mnie obsługiwały księgowości Sigma, a po prostu zaproponowali mi żeby mieć szybszą możliwość reakcji i kontroli. Na początku trochę się bałam ale później jakoś w to już weszłam i teraz już nie wyobrażam sobie jak mogłam marnować tyle czasu na te spotkania bez potrzeby jak można to załatwić w 3 min przez internet
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015