#2016-04-06 23:50:30 

PoziomkowaPani

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Od zawsze byłam inna niż koledzy i kopleżanki z mojej klasy. Oni zawsze ściągali, polegali na moich notatkach, nigdy się nie uczyli. Teraz porozjeżdżali się na studiach i tam ich kariera naukowa przebiega tak samo jak w szkole średniej .Więc, po co? Ja od zawsze byłam ambitna i chce osiągnąć w życiu sukces. Teraz przyszedł jednak czas, żeby się ukierunkować. Chciałabym otworzyć własny biznes ale nie wiem, do czego zacząć.
#2016-04-07 01:32:56 

WolnyKoń

Użytkownik

To świetnie, takich ludzi jak Ty aż chce się mieć w zespole! Mam nadzieję, że nie będziesz zbyt surowym, despotycznym wręcz szefem.
#2016-04-07 02:35:44 

PoziomkowaPani

Użytkownik

Haha, nie wiem jakim będę szefem. Będę od moich pracowników wymagać profesjonalizmu.
#2016-04-07 03:36:11 

Zefirka

Użytkownik

Ty po jakich jestes studiach? Powinnaś otworzyć coś, czym będziesz umiała się zająć, koordynować pracę.
#2016-04-07 06:10:19 

PoziomkowaPani

Użytkownik

Może jakąś małą agencję dla copywriterów? Jestem po dziennikarstwie, uwielbiam pisać, napisałam do tej pory prologi do czterech książek :), i jestem po udanej współpracy z kilkoma wydawnictwami, pisałam do różnych gazet, udzielałam się także w czasopiśmie studenckim.
#2016-04-07 07:22:38 

WolnyKoń

Użytkownik

A masz już upatrzoną lokalizację? W centrum miasta? Chyba tak byłoby najlepiej, ale o tym na pewno sama wiesz, bez moich wskazówek.
#2016-04-07 07:38:40 

PoziomkowaPani

Użytkownik

Myślałam nad tym, by rozważyć ofertę: http://storico.pl/multimedia/biura/ . Do Poznania mam bardzo blisko, więc dojazd do pracy nie byłby męczący. Słyszałam dużo dobrego o firmie Storico, poza tym oferowane biura są naprawdę na wysokim poziomie a wiadomo, że na wizerunek firmy i samej osoby koordynującej to wszystko, wpływają nie tylko umiejętności i jakość usług ale też miejsce, w których te usługi świadczy.
#2016-04-07 08:26:58 

Jeff

Użytkownik

Słyszałem o tej firmie i jej największym atutem jest chyba to, że świadczy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Nieważne, czy prowadzisz dużą firmę, czy też bardzo małą, czy potrzebujesz magazynu – dogadasz się. W dodatku lokalizacja jest naprawdę atrakcyjna, a to – jak już wspomnieliście – ma ogromne znaczenie w prowadzeniu biznesu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015