#2016-04-07 04:40:37 

SkokDoWody

Użytkownik

Czy możecie mi polecić sympatycznego i profesjonalnego dentystę? Chodzi mi o kogoś kto umie się obchodzić z małymi dziećmi. Moja córka nie znosi wizyt u stomatologa dlatego potrzebuję namiarów na kogoś kto ma dobre podejście i jej jeszcze bardziej nie zniechęci.
#2016-04-07 05:57:13 

Meganka

Użytkownik

W Poznaniu na Grunwaldzie chyba przy ul. Mgielnej dokładnie jest taki naprawdę super gabinet dla dzieci. Jak chodzi o renomowanych poznańskich stomatologów dziecięcych to nie ma lepszego- ja z dzieciakami się bujałam po kilku i wszędzie był krzyk. Tam mają takie metody np. jakieś kolorowe plomby itd. że dzieciaki to traktują jak zabawę. Serio mocno polecam- szczególnie że sama tam też leczę zęby
#2016-04-07 07:57:18 

WolnyKoń

Użytkownik

Dla mnie to był koszmar bo jak wpisywałem w wyszukiwarke hasło dentysta Poznań to miałem milion wyników i każdy niby mówił, że dzieci też leczy. Ale ja z doświadczenia wiem ,ze lepiej pójść do takich co mają specjalnych lekarzy tylko od dzieciaków albo chociaż jak na stronie mają opisane że się specjalizują w dzieciach
#2016-04-07 08:50:47 

Meganka

Użytkownik

Znalazłam stronę tego specjalisty to jest bajkodent.pl. U mnie wszyscy znajomi dzieciaków z przedszkola tam chodzą i rodzice twierdzą, że w Poznaniu dziecięcego dentysty lepszego od nich ciężko znaleźć. Ja potwierdzam, zresztą już pisałam wyżej. Daj znać czy się podobało dziecku!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015