#2016-04-27 22:32:23 

Biały

Użytkownik

Witam tak jak w temacie peugot w opałach. Jeżdzone było głownie na wsi po dziórawych drogach niestety takie mamy jak to na wsi i wkoncu zawieszenie powiedzialo dobranoc. Prosilbym o diagnoze internetowa, bo jestem w szkole samochodowej siedze w wostatniej lawce i sobie to sam naprawie tylko mi powiedzcie co to moze byc ze kola z tylu sie normalnie nie kreca tylko tak zoporem a wiem ze hamulec jest w porzadku
#2016-04-28 01:29:18 

SkokDoWody

Użytkownik

na 90% powodem awarii jest tylna belka zwłaszcza jeśli to jest peugot najlepiej powiedz tylko jaki model jeszcze
#2016-04-28 03:36:17 

Biały

Użytkownik

jest to Peugeot 206 tylna belka rzeczywiście wyglada zle bo juz sobie wjechalem autem na szyne i cos tam jest wykrzywione i moze powodowac tarcie. mysle ze mlotkiem sie to wyklepie wazne zeby bylo proste troche zespawać i zeby sie trzymalo
#2016-04-28 04:03:29 

Felicjan22

Użytkownik

No ja bym tego sam nie robił jeśli nie chcesz zginąć na drodze. Znam historie ze komus poszla tylna belka w Berlingo podczas jazdy, normalnie pekla na pol i gosciu prawie w slup sie wladowal. ominal o centrymetry na szczescie bo mogla by byc tragedia. dlatego takie elementy jak zawieszenie powijnny byc naprawiane przez profesjonalistow, takie jest moje zdanie
#2016-04-28 05:10:19 

WolnyKoń

Użytkownik

dokładnie przykladem jest ten serwis gdzie na jego stronie pisza w bardzo prosty sposob na czym polega naprawa belki i czy warto to robic http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-renault-laguna/ tu akurat macie przyklad reno laguny ktora ma poprzecznice, wahacze i inne elementy i wszytsko mozna ladnie wymienic wyprostowac i auto bedzie jezdilo jak nowe
#2016-04-28 07:11:15 

Zwycięzca

Użytkownik

poprzecznice kiedyś sam naprawiałem i nic mi z tego nie wyszło, nie polecam, lepiej oddać samochód w ręce fachowca i potem mieć spokojne sumienie, że auto na pewno jset sprawne i żeby nie było niespodzianki przy przeglądzie
#2016-04-28 07:48:42 

Biały

Użytkownik

dzięki wszystkim za pomocne informacje biorę zatem peżocika do jakiegoś warsztatu i od tej pory bede juz grzcznie sluchal starych wyjadaczy samochodowych ktorze ymaj dobre rady. i w ogole przestane tak szybko jezdzic bo po tych dziuraach zawieszenie sie pewnie dlatego zepsulo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015