#2016-05-23 00:32:04 

Felicjan22

Użytkownik

Witam drogich internautów. Poszukuje kogoś, kto ma doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego i chciałby się podzielić doświadczeniem. Nawet nie chodzi mi o samo założenie, bo ja mam już stronę swoją i rozpocząłem sprzedaż. Tylko, co tu dużo mówić, klientów jak na lekarstwo. Stąd pytanie – jak rozruszać tego typu sklep? Nie mam pojęcia, czego mi brakuje…
#2016-05-23 03:01:41 

WolnyKoń

Użytkownik

Ogólnie, to kluczowe jest to czy się ma dobry produkt, czy nie. Jak się sprzedaje coś, co da się bez problemów dostać w galerii handlowej, albo na pierwszej lepszej platformie sprzedażowej, to raczej nikt się nie będzie przekopywał przez dziesiątki wyników wyszukiwania.
#2016-05-23 03:49:22 

Felicjan22

Użytkownik

Sprzedaje własnoręcznie wykonane krasnale ogrodowe. Może brzmi śmiesznie, ale puki się z tym wystawiałem na targu, to schodziły jak świeże bułeczki. To jest solidna, domowa robota no i mam dużo oryginalnych pomysłów. Doświadczenie mi mówi, że to nie chodzi o to, że nie ma chętnych na zakupy.
#2016-05-23 04:43:35 

Don

Użytkownik

To ma pan problem z samą witryną może? Oprócz pomysłu na produkty, ważna jest przecież jakość strony. Jeśli jest nieprofesjonalna, to nikt tam nie kupi, bo ludzie się boją, że to jakieś oszustwo. Wie pan, jak jest znany i duży sklep, to wszyscy wiedzą, że nie ma ryzyka i kupione rzeczy do nich dojdą.
#2016-05-23 05:27:19 

Malcolm

Użytkownik

To ja mam mogę doradzić skorzystanie z firmy z tej branży. Wszystkim się wydaje, że to jest przydatne tylko, kiedy chodzi o tworzenie sklepu internetowego, ale jak ktoś umie zrobić od zera, to poprawić tym bardziej. Mogę polecić aptusshop.pl, bo jestem lojalnym klientem. Nie robili mi strony, ale rozbujali ją bardzo świetnie. Zsynchronizowali całość z portalami aukcyjnymi, poprawili grafikę itp. Jeśli problem jest taki, jak pisał mój przedmówca, to takie coś powinno go rozwiązać.
#2016-05-23 05:56:54 

Felicjan22

Użytkownik

Dzięki za wskazówki koledzy! Szczerze mówiąc nie miałem pojęcia, że są firmy robiące sklepy internetowe. Mi tam stronę całą zaprogramował szwagier i uważałem ją w sumie za udaną, ale żaden fachowiec tego nie oceniał, więc kto wie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015