#2016-06-05 22:42:22 

ZorroONA

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim użytkownikom forum. Zakładam temat ze względu na poszukiwania inspiracji. Planuję remont kuchni. Stanęło na projekcie. Zupełnie nie wiem co mi się tak naprawdę podoba, bo i te klasyczne, babcine w nowszej wersji chwytają za serce jak i te nowoczesne, lakierowane na wysoki połysk doskonale by pasowały do mojej kuchni. Chciałabym się dowiedzieć jak wy zaaranżowaliście wasze kuchnie. Podzielcie się opiniami o konkretnych aranżach.
#2016-06-05 23:15:32 

Skromna

Użytkownik

Cześć. Nie wiem po co się stresować. Wejdź sobie na stronę dobrego sklepu na przykład tego sassc.com.pl i przebieraj. To co bliższe sercu to będzie to co powinno być i tyle ;)
#2016-06-06 01:30:56 

Beta

Użytkownik

Hejka. Nie wiem jak wy ale ja też stanęłam na projekcie. Z chęcią popatrzyłabym na coś ładnego. Dajcie namiary na coś konkretnego. Nowoczesna aranżacja kuchni Poznań tu z chęcią dojadę by kupić meble, pod warunkiem że aranż będzie niedrogi i znakomity. Tanie projekty z marketów budowlanych zupełnie mi nie przypadają do gustu! Więc tego radzę nie polecać.
#2016-06-06 03:37:05 

Felicjan22

Użytkownik

Witam wszystkie panie. My z żoną remontowaliśmy łazienkę i kuchnię. U nas świetnie sprawdziły się płyty Kronospan Wrocław tu kupowaliśmy zestawy. Nie mógłbym chyba polecić niczego innego. Meble wyglądają bardzo nowocześnie. Są jasne, funkcyjne. Ładnie odznaczają się na tle mocnych dekoracji, bo akurat moja żona takie uwielbia. A cena nei byłą nazbyt wysoka. Akurat nam starczyło i jesteśmy zadowoleni. Myślę, że w waszych kuchniach też by się ładnie prezentowały. Jeśli chodzi o blat kuchenny to poleciłbym granit.
#2016-06-06 05:20:22 

Lolita20

Użytkownik

Cześć dziewczyny i chłopaki. Temat kuchnia to temat rzeka jak widać. Wiele było takich tematów poradnikowych :D Na waszym miejscu zastanowiłabym się nad płytami blatowymi corian. Jeśli chodzi o moją opinię, to wyglądają doskonale, są kwintesencją nowoczesności. Nie wyobrażam sobie innych aranżacji, jak jaśniutkie, wytrzymałe blaty, które są lepszą dekoracją niż same meble.
#2016-06-06 06:04:25 

WolnyKoń

Użytkownik

Tylko zapomniałaś dodać, że są drogie :D ja tam wole zwyczajne blaty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015