#2016-07-05 19:36:14 

Beta

Użytkownik

Dzień dobry kobietki. Zakładam temat z myślą o nas, kobietach. Doskonale wiem, jak staż małżeński działa na pożycie seksualne. Chciałabym abyście podzieliły się tutaj pomysłami na temat tego jak można na nowo rozpalić żar sypialniany, przy pomocy na przykład poszczególnych gadżetów. Z chęcią z nich skorzystam, z resztą podobnie jak wiele innych kobiet. Nie bójcie się, piszcie.
#2016-07-05 22:13:39 

Gromka

Użytkownik

Witaj. Mój pomysł jest taki, aby upić faceta. Wtedy są łatwiejsi i wszystko im się podoba. Nawet za specjalnie nie trzeba się wysilać.
#2016-07-06 00:35:26 

Lolita20

Użytkownik

Trochę ekstremalny ten pomsył, bo jak przesadzisz z dawkowaniem alko to może mu nie stanąć. Ja tam proponuję przykładowo użyć jakieś seksowne rajstopki typu kabaretki. Do tego szpilki, tak by podkreśliło i wysmukliło nogę i efekt w zasadzie gotowy. Niestety wielu facetów, mimo, że to lubi to się pyta, po co założyłaś buty do koszuli nocnej? Wszystko potrafią zepsuć ;D
#2016-07-06 03:11:41 

PoziomkowaPani

Użytkownik

No tak, faceci lubią wszystko komplikować zamiast cieszyć się widokiem roznegliżowanej seksbomby w łóżku. Mój pomysł to wykwintna, pikantna bielizna. Preferuję skąpe majteczki i biustonosze Lolitta najlepiej lateksowe :D zobaczycie wtedy, jaki będzie efekt. Można je kupić na stronie tego sklepu lolitta.pl. A alkohol jak na moje to kiepski pomysł.
#2016-07-06 03:20:23 

Gromka

Użytkownik

To tylko wolno rzucone hasło, bardziej humorystyczne, ale jak widać wiele pań wypranych jest z poczucia humoru.
#2016-07-06 03:37:19 

ZorroONA

Użytkownik

Witajcie laseczki. Ja tam jestem za tym, aby pokazywać swoje ciała z dumą. Bez kompleksów. W łóżku preferuję wszelkiego typu seksowne stroje na przykład kotki. Ja co prawda uwielbiam lateks i niektóre techniki bdsm, no ale zrozumiem, jeśli ktoś się sprzeciwi. Ludzie są różni i różnie reagują na takie propozycje. Mnie to akurat bardzo podnieca do czerwoności, taki strój to nie tylko pożywka dla niego, ale jak zakładam i przeglądam się w lustrze to sama mam większą chęć. Pozdrawiam
#2016-07-06 05:48:44 

Gromka

Użytkownik

Uważaj koleżanko, bo za ten bdsm cie tu jeszcze zlinczują. pozdro
#2016-07-06 06:14:14 

ZorroONA

Użytkownik

nie boję się a tym bardziej nie wstydzę swoich upodobań ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015