#2016-07-18 19:54:33 

Malcolm

Użytkownik

Miałem ostatnio niemiłą przygodę drogową. W trakcie wyjeżdżania z parkingu gość przydzwonił mi w zderzak. Wezwaliśmy policję i dopełniliśmy formalności, ale zostałem bez auta. Dopiero po fakcie dowiedziałem się, że można w takim przypadku wziąć auto zastępcze z oc sprawcy wypadku. Do jakiej wypożyczalni mógłbym uderzyć.
#2016-07-18 20:38:45 

Jeff

Użytkownik

No tak właśnie można. Możesz wziąć auto na tak długo, aż naprawi się twoje. No i nie ponosisz za to zadnych kosztów. Oczywiście możesz skorzystać z dowolnej wypożyczalni, ale warto mieć namiar na jakas pewną, tak na wszelkie wypadek. Ja wszystkim znajomym polecam poznańską wypożyczalnię aut Borexpo, która szybko dostarcza auta.

#2016-07-18 23:32:50 

Malcolm

Użytkownik

No widzisz, czlowiek nie o wszystkim wie. Chyba za duzo tych wszystkich przepisów i wiadomości trafia do nas każdego dnia. Ale też jeste trochę na siebie zły, bo wystarczyło się rozejrzeć w tym temacie w necie.
#2016-07-19 01:05:02 

Jeff

Użytkownik

Są przypadki, że potrzebny jest pojazd zastępczy Poznań ma bardzo dobry punkt jeśli chodzi dostęp do aut, ale oczywiście auto z tej firmy mogą podrzucić w dowolne miejsce w kraju :)

#2016-07-19 01:59:36 

Don

Użytkownik

Miałem już możliwość korzystania z takiego auta zastępczego i co warte podkreślenia jest bardzo mało procedur przy korzystaniu z takiego wynajmu. Wystarczy podać dane sprawc i potwierdzić okoliczności. Przysługuje Ci auto takiej samej klasy jakie posiadasz.
#2016-07-19 04:22:54 

Mitra

Użytkownik

Sądzę, że warto mieć namiar na firmę także w przypadku normalnego wynajmu. Przecież niegdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzeba wynajmu samochodu. Sama się zdziwilam, ze takiego auta potrzebuje nieraz.
#2016-07-19 06:48:43 

Zefirka

Użytkownik

Sporo potrzeb spełnia dobra wypożyczalnia samochodów Suchy Las, w którym mieszkamnie jest wyjątkiem w tym przypadku. Klienci mają coraz większe wymagania i trzeba im sprostać.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015