#2016-07-22 09:05:43 

Biały

Użytkownik

Czytałem dziś o szklanych panelach na ściany do kuchni albo łazienki i chciałbym coś takiego kupić do swojego mieszkania. Znacie dobry i niedrogi sklep który zajmuje siesprzedaża takich rzeczy i jak oceniacie trwałość i ogólne wykonanie?
#2016-07-22 09:56:18 

Beta

Użytkownik

Cześć, nadruki na szkłach do kuchni są tanie a potrafią zupełnei odmienić wnętrze. Moja kuchnia była ciemna i smutna ale po umieszczeniu szkła na ścianie wszystko się zmieniło. Zrobiło się jaśniej, weselej, zaczelismy nawet całą rodziną tam jeść bo zwykle uciekaliśmy z talerzami do salonu :). Dużo oczywiście zależy od wyboru samej grafiki ale oprawienie w szkle już powoduje że światło inaczej się odbija i lepiej rozprasza.
#2016-07-22 10:56:36 

SkokDoWody

Użytkownik

U mnie było odwrotnie, bo miałem bardzo widny gabinet w którym często nie mogłem się skupić. Nie lubię zasłon, bo nie zalezało mi na ciemnosciach ale bardziej zrownowazonymwnetrzu. Zdecydowałem że najlepsze w tym wypadku będzie zastosowanie fototapety mosty czarno białe spisały się świetnie bo dodatkowo uspokoiły pomieszczenie i pozowliły się skupić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015