#2016-07-25 05:38:22 

Zefirka

Użytkownik

W mojej firmie cały czas tłumaczenia sa potrzebne na gwalt. Nic nie ma planowanego. Chcę znaleźć jedną konkretną firmę, która mogłaby nam robic tłumaczenia ekspresowe. Czy korzystaliście kiedyś z takiej usługi?
#2016-07-25 07:11:47 

Lolita20

Użytkownik

To jest dobre rozwiązanie, jak naprawde potrzebujemy czegos na szybko i nei ma czasu przebierac w ofertach. Wiele firm translatorskich to oferuje. Wiec z tym nie ma najmniejszego problemu. Ja nie korzystałam, wiec nie wiem.
#2016-07-25 07:35:46 

Babiczka

Użytkownik

Teraz jest wiele tłumaczy języka angielskiego i oni w zasadzie zajmują się wszystkim nieraz od tłumaczenia po redakcję tekstu. Wszsytko jest do ugadania. Tylko też lepiej prosić o pomoc osoby doświadczone, bo niedoświadczone to robią blędy i to może kiepsko wypaść. A jak byś szukała kogoś do tłumaczeń pisemnych, to możesz tu zajrzeć na stronę o tłumaczeniach pisemnych http://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-pisemne i z tego, co wiem to oni tez robią tłumaczenia ekspresowe czyli szybciej niż wstnadrdowym tempie.
#2016-07-25 07:45:31 

Felicjan22

Użytkownik

Fakt, na rynku znajdziesz nie jednego tłumacza języka angielskiego czy francuskiego. Zawsze jednak lepiej o pomoc prosić kogoś, kto trochę w tym już siedzi. Wtedy można zaufać bardziej. A dużo osób tłumaczy bardzo różnego rodzaju teksty od umów o pracę po karty charakterystyki z angielskiego na polski. Opisy maszyn, czy urzadzeń. I pewnie wiele osób robi to też szybciej niż ,,normalnym tempem”. Ale to i tak każde tłumaczeni ejest oddzielnie wyceniane i tu nie ma nic konkretnego. Wg mnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015