#2016-09-23 00:27:40 

Zwycięzca

Użytkownik

Mam takie pytanie. Miałem pierwszy w swoim życiu wypadek samochodowy. Mnie się nic nie stało, ale samochód poważnie ucierpiał. Ponieważ to też był mój pierwszy w życiu samochód, który kupiłem, to nigdy wcześniej nawet nie sprzedawałem ani się nie pozbywałem, więc nie mam pojęcia, co właściwie teraz powinienem zrobić. Jakieś podpowiedzi?
#2016-09-23 01:47:54 

Felicjan22

Użytkownik

No możesz ten samochód zezłomować. Jak się nie da go naprawić, to chyba innej opcji nie masz :P Jeszcze jakieś tam grosze za to dostaniesz, ale na nic wielkiego raczej nie licz. To Ci po prostu pozwoli się pozbyć problemu
#2016-09-23 03:13:27 

Malcolm

Użytkownik

E tam, złom. Jest jeszcze w Poznaniu skup samochodów, do którego możesz uderzyć i oni od Ciebie odkupią ten samochód i zarobisz więcej niż na skupie. Popatrz sobie na stronie superautomarket.pl i wtedy podejmij decyzję. To się naprawdę bardziej opłaca
#2016-09-23 06:04:37 

Zwycięzca

Użytkownik

No chyba jednak się do tego skupu bardziej przekonałem niż na złom. Nawet nie wiedziałem, że w skupie też kupują auta po wypadkach. Ale teraz już wiem, to sobie tą sprawę szybko załatwię. Dzięki za info, teraz już nie jestem taki zagubiony :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015