#2016-09-28 02:06:31 

Don

Użytkownik

Siema wszystkim. Chciałbym trochę rozwinąć swoją działalność i chyba będzie potrzebny mi do tego kredyt. Zanim jednak pójdę do banku albo gdziekolwiek to chciałbym zweryfikować z kimś z zewnątrz czy mój plan faktycznie ma sens. Kogo polecacie mi do tego?
#2016-09-28 02:19:44 

Jeff

Użytkownik

W twoim przypadku to najlepiej będzie znaleźć firmę która zajmuje się finansami. Polecam skorzystać z usług doradztwa finansowego firmy Metis Group. Można u nich uzyskać fachową pomoc właśnie z zakresu finansowania przedsiębiorstwa. Mega sprawa i można poznać całkiem inne drogi rozwoju.
#2016-09-28 03:04:49 

Mitra

Użytkownik

To nie jest czasem ta firma która zajmuje się konsultingiem w Poznaniu? Jeżeli tak to byłam u nich najpierw z biznes planem a rok później doradzali mi jak otrzymać dotację ponieważ widzieli duży potencjał w tym co robię ;)
#2016-09-28 03:26:11 

Meganka

Użytkownik

Nawet jeżeli pójdziesz do banku i będziesz chciał wziąć sporo kasy to nikt ci tego nie da na piękne oczy. Bank musi wiedzieć po co ci te pieniądze i co zamierzasz z nimi zrobić dlatego często żeby uzyskać pieniądze trzeba przestawić jakiś plan działania i rozwoju :)
#2016-09-28 06:21:20 

Malcolm

Użytkownik

Ja skorzystałem z usług doradcy kredytowego w Poznaniu. Wysyłam namiary do firmy która to prowadzi. Warto czasem posłuchać kogoś innego a już szczególnie doświadczonego bo wiedzą mniej więcej gdzie łatwo się potknąć i co zrobić żeby maksymalnie zwiększyć zyski.
#2016-09-28 07:24:22 

Don

Użytkownik

Dlatego właśnie pytam was bo nie chcę iść nieprzygotowany do banku. Chodzi o to że fajnie by było rozpisać przy okazji jakiś schemat działania który pomoże mi w przedstawianiu mojego planu innym ludziom ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015