#2016-10-11 05:54:44 

Skromna

Użytkownik

Siema! Czeka mnie niedługo przegląd wobec tego pytanie do Was. Gdzie najlepiej zrobić przegląd. Chodzi mi o okolice Wawy, albo samą Wawe.
#2016-10-11 06:38:57 

Felicjan22

Użytkownik

Cześć! Masz tutaj na miejscu wiele dobrych stacji kontroli, kwestia chyba tylko tego ile jesteś gotowa zapłacić. Przede wszystkim nie daj się naciąć, tylko ja bym np. poszukał jakiejś sieci,która ma kilka oddziałów. Nie wiem czemu, ale jestem skłonny uwierzyć, że im bardziej zależy na wiarygodności wobec klienta.
#2016-10-11 06:50:56 

Jeff

Użytkownik

Widomo ;) W końcu jakoś ta sieć powstać musiała, a każdy zaczyna od jednego zakładu. Ja sam osobiście jeżdżę na przeglądy do Speedcar, bo raz, że mają zupełnie nowoczesny sprzęt, jakiego inne zakłady mogą im pozazdrościć. Po drugie na rynku są już chyba ponad 15 lat, więc doświadczenia mają aż nadto myslę. Zawsze więc wyjeżdżam od nich z pełną wiedza o swoim samochodzie i ewentualnych naprawach, jakich muszę w nim dokonać.
#2016-10-11 09:16:45 

Gromka

Użytkownik

A to nie jest ta sama firma, która jest w Radomiu, o ta: http://www.speedcar.pl/radom.html. Jeśli to ci sami, to ja polecam ich z całego serca, bo chłopaki robią kawał dobrej roboty :) Do tej pory, jak jeździłam na przeglądy do innej stacji, to mi goście wytykali mnóstwo jakichś tam uszkodzeń i brali na swój warsztat, przez co potrafiłam i dwa koła (w sensie tysiące) zostawić! A oni raz, że dokładni, dwa, że nawet jeśli znajdowali jakieś usterki, to proponowali albo w ich warsztacie wymianę, czy naprawę, albo jakiś tani, dobry warsztat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015