#2016-11-09 05:44:50 

Jeff

Użytkownik

Cześć! Szybkie pytanko – czy opłaca się brać maszyny do warsztatu samochodowego na leasing? Szczególnie interesują mnie doświadczenia osób korzystających z leasingu.
#2016-11-09 08:10:18 

Don

Użytkownik

Od ponad 20 lat prowadzę warsztat i korzystałem z leasingu wiecej razy niz z kredytów, szczególnie w ostatnim czasie. Ogólnie rzecz biorąc leasing maszyn i urządzeń bardziej się opłaca i co do tego nie ma zadnychwatpliwosci. Oplaty są o wiele nizszeniz raty kredytu, nawet jak doliczysz i podzielisz przez okres spłaty cenę wykupu maszyny – a tego wcale nie musisz robić. Z doświadczenia to mogę ci polecić leasing24.pl będący liderem w finansowaniu firm. Z ich pomocą wziąłem także samochód który raczej wykupię bo mi się spodobał :P
#2016-11-09 10:06:06 

PoziomkowaPani

Użytkownik

Kolega dobrze ci radzi. Nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją żeby kredyt wychodził opłacalniej niż leasing. Leasing 24 również znam, korzystałam 3 razy i nie mam nic do zarzucenia. Poważna instytucja z dobrą ofertą i przejrzystymi warunkami. Pozdrawiam.
#2016-11-09 10:40:13 

Jeff

Użytkownik

Sprawdzę jak to wygląda i wszystko sobie skalkuluję, dam znać jak coś postanowię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015