#2016-12-05 06:26:54 

Babiczka

Użytkownik

Hej. Ostatnio męczę się nad swoją pracą licencjacką. Niby nie jest długa, bo tylko 30 stron A4, a jednak momentami myślę, że wolałabym zdecydowanie robić coś innego :D Widziałam w Internecie dużo ogłoszeń, dotyczących pisania różnego rodzaju prac. Wiecie może, jaka jest ich cena? Pytam z czystej ciekawości, bo swoją oczywiście jakoś wymęczę ;)
#2016-12-05 07:40:45 

ZorroONA

Użytkownik

Trudno jednoznacznie powiedzieć, ile może kosztować praca licencjacka. Wszystko zależy od kierunku studiów, tematyki, tego, ile materiałów trzeba będzie zbierać samemu, a ile udostępni np. ktoś zainteresowany. No i dużo też zależy od samego piszącego. Niektórzy strasznie zdzierają, ale to zazwyczaj jak masz do czynienia z osobami prywatnymi, bo oni często twierdzą, że niby lepiej wykorzystają poświęcony ci czas :/ W praktyce bywa różnie.
#2016-12-05 09:17:30 

Malcolm

Użytkownik

A inne prace? Ktoś miał jakieś doświadczenia? Interesuje mnie na przykład praca inżynierska z robotyki. W sumie też mnie to ciekawi, mimo że swoją jakoś napiszę ;)
#2016-12-05 11:17:54 

ZorroONA

Użytkownik

No inżynierskie to już z natury droższe sprawy. Są jednak portale, które zajmują się realizacjami wszystkich typów prac i pewnie proponują jakieś rabaty. Dobre ceny są, z tego, co kojarzę, na e-praca-dyplomowa.pl. Jest też kilka innych serwisów z konkurencyjnymi ofertami. Jeśli was to naprawdę interesuje, wrzućcie zapytanie w Google.
#2016-12-05 11:37:25 

Babiczka

Użytkownik

Jak mówiłam – czysta ciekawość. Popatrzyłam po cenach i… wynika z nich, że magisterkę raczej napiszę sama :D Ale, oczywiście rozumiem, że jak ktoś wybitnie za pisanie zabrać się nie potrafi, jest to jakaś alternatywa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015