#2016-12-15 02:45:49 

Kastet

Użytkownik

Witajcie. Niedawno założyłem firmę. Zatrudniam kilka osób. Niestety zmuszony jestem do przeprowadzenia szkoleń w firmie. Gdzie musze wyznaczyć odpowiednie osoby. Jeśli możecie podpowiedzieć, gdzie można takie szkolenie wykonać i mniej więcej jak wyglądają stawki za takie szkolenie będę bardzo zadowolony. Ja jeszcze niewiele wiem na temat takich szkoleń przeprowadzanych w firmie, dlatego postanowiłem napisać ten temat, proszę was o rozwagę i poważne odpowiedzi. Wcale mi nie jest do śmiechu.
#2016-12-15 05:39:33 

PoziomkowaPani

Użytkownik

Witaj. Nikt nie ma tu zamiaru się z ciebie wyśmiewać, tym bardziej, że ja też byłam w podobnej sytuacji. Też nie wiedziałam po co to i wogole. Skorzystałam wtedy z usług jakieś firmy, dokładnie nie pamiętam jakiej, ale polecił znajomy. Ceny były jak dla mnie wysokie, ale jak mus to mus, w końcu to inwestycja we własną firmę.
#2016-12-15 07:11:49 

Biały

Użytkownik

Cześć. Wybór odpowiedniej firmy szkoleniowej jest niezwykle istotny. Według mnie powinniście wziąć pod uwagę nie tyle ceny, co ofertę. Takie regularne szkolenia pomogą uniknąć wielu nieprzyjemności, myślę, że tutaj potrzeba się zastanowić dokładniej nad ofertami proponowanymi w internecie, bo coraz więcej firm teraz się w taki sposób ogłasza.
#2016-12-15 09:55:28 

Lolita20

Użytkownik

Witajcie. Ja doskonale znam ten temat. Myślę, że przyda wam się drobna pomoc. Ja poleciłabym firmę PUH Skrok Szczecin. Mają bardzo dobre oferty, a przy okazji jasny cennik. Myślę, że z łatwością można znaleźć ich w internecie. Wiele osób już polecało tą firmę, dlatego myślę, że warto chociażby przeanalizować jej oferty.
#2016-12-15 12:28:34 

Zefirka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Masz rację koleżanko, to dobra firma. Żeby ci nie utrudniać podam link, gdzie możesz poczytać o szkoleniu pierwszej pomocy przedmedycznej, wtedy sobie wszystko zweryfikujesz. Tutaj masz link http://szczecin-bhp.pl/pierwsza-pomoc-przedmedyczna. W sumie zwróć uwagę na cennik, bo też jest na stronie. Wydaje mi się, że ceny są dość nieduże jak za takie szkolenia. A co do pracowników to musisz wybrać kilka. Ktoś musi być w firmie uprawniony do tego by udzielić pomocy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015