#2016-12-20 03:29:45 

WolnyKoń

Użytkownik

Witam serdecznie, zwracam się z dość nietypowym pytaniem. Czy ktoś z Państwa słyszał o jakieś polskiej firmie zajmującej się skanowaniem 3D do dokumentacji cyfrowej? To specyficzna sprawa, ale zajmuję się polską filią pewnej holenderskiej firmy, która zarządza nieruchomościami o znaczeniu przemysłowym w kilku państwach i chce wprowadzić właśnie takie rozwiązanie jako normę przy wszystkich budynkach, też tych w naszym kraju. Do mnie właśnie należy zadanie znalezienia odpowiedniego partnera, więc będę wdzięczny za polecenie.
#2016-12-20 04:23:07 

Felicjan22

Użytkownik

Jak dla mnie to brzmi jak coś niemożliwego w polskich realiach… Nie prościej by było specjalistów zza granicy ściągnąć? Jak firma między narodowa to chyba nie powinniście mieć z tym problemu…
#2016-12-20 04:40:01 

WolnyKoń

Użytkownik

Zasadniczo nie, ale ja zawsze staram się wspierać jednak nasze przedsiębiorstwa i wybierać ich na podwykonawców. Jeśli oczywiście jest taka opcja.
#2016-12-20 07:10:19 

Kastet

Użytkownik

A ja to nawet kojarzą jedną taką firmę, AMC się nazywa. Proszę, oto link https://amc.net.pl/oferta,dokumentacje-techniczne---skanowanie-laserowe-3d,38.html do informacji na temat tych ich projektów cyfrowych, nawet są przykłady na jakich znanych obiektach już używali tych swoich skanerów 3D! Nie przesadzajmy, w Polsce też jest zapotrzebowanie na takie usługi, więc i usługodawca się zawsze znajdzie.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015