#2016-12-22 09:54:51 

ZorroONA

Użytkownik

Dzień dobry, mój szef mi zlecił rozeznanie się, czy mamy w Warszawie jakieś sprawdzone firmy, które mogłyby się zająć kupnem i konfiguracją pełnego oprogramowania dla firmy. Chodzi głównie o Office 365 i antywirusy. Ktoś coś słyszał i poleca? Ja nawet nie wiem za bardzo gdzie się za takimi ludzmirozglądać ;)
#2016-12-22 11:04:54 

WolnyKoń

Użytkownik

Sugeruję prosty sposób: wejdźcie na stronę dostawcy oprogramowania, kliknijcie kup, zapłaćcie i postępujcie zgodnie z instrukcją instalacji. ONA SIĘ POJAWIA NA EKRANIE. Nie wiem po co tutaj są komuś potrzebni informatycy, przedszkolak byłby w stanie to zrobić, gdyby umiał czytać
#2016-12-22 12:04:18 

ZorroONA

Użytkownik

Bardzo zabawne… Chodzi o dobór najlepszego pakietu itp. a skoro ani szef, ani nikt z kierownictwa nie ma wiedzy na ten temat, to po prostu chcemy profesjonalnie do tego podejść… Jak się za to weźmie ktoś niekompetentny to skończy się na przepłacaniu i późniejszych problemach…
#2016-12-22 12:41:28 

Meganka

Użytkownik

Ja tam rozumiem, też miałam takie problemy. Skorzystałam z usług warszawskiej firmy i byłam bardzo zadowolona. Tutaj http://www.wieza.pl/oprogramowanie.html może sobie pani poczytać dokładniej o ich działalności w zakresie pomocy z programami. Na pewno mają właśnie Office 365 w ofercie, bo u nas to wdrażali kilka miesięcy temu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015