#2017-01-16 05:13:38 

Biały

Użytkownik

Witam. W związku z organizacją stoiska na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Motor Show poszukuje hostess do promowania marki. Główne zadanie to oczywiście kontakt z klientem, czyli przedstawianie oferty, rozdawanie ulotek i zachęcanie do odwiedzenia naszego stoiska. Poszukuje sprawdzonej i profesjonalnej agencji hostess, która posiada duże doświadczenie w tego typu wydarzeniach. Czy ktoś zna może jakąś?
#2017-01-16 06:09:36 

Don

Użytkownik

Witaj, co roku wystawiam się na targach w Poznaniu i za każdym razem korzystam z jednej agencji, którą bardzo sobie cenię. Ich ofertę znajdziesz na tej stronie: http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-poznan/, gdzie umieścili najważniejsze informacje.
#2017-01-16 06:28:49 

Beta

Użytkownik

Cześć, zgadzam się z moim poprzednikiem – agencja godna polecenia. Posiadają bardzo dużą bazę hostess, które profesjonalnie pochodzą do swojej pracy. Korzystałam z ich usług już nie raz z okazji różnych wydarzeń i byłam zachwycona obsługą.
#2017-01-16 07:38:43 

Skromna

Użytkownik

Hej! Wybrałam wspomnianą agencję na organizowaną przeze mnie imprezę firmową i to był strzał w dziesiątkę! Profesjonalne podejście do klienta i świetne dziewczyny, które sprawdziły się rewelacyjnie w roli hostess.
#2017-01-16 08:13:16 

WolnyKoń

Użytkownik

Witam, również wystawiam się na tych targach i jak co roku, wybieram właśnie tą agencję, ponieważ idealnie spełniają moje oczekiwania i dbają o klienta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015