#2017-01-25 01:42:35 

Biały

Użytkownik

Witam. Zastanawiam się nad zakupem opon jak w temacie, ale niestety nie bardzo wiem czym kierować się podczas wyboru…wiem, że jest trochę modeli zimowych oponek tego producenta i nie wiem co najlepsze będzie dla mnie. Do tego znacie jakieś sprawdzone miejsce na zakup opon?
#2017-01-25 03:18:00 

SkokDoWody

Użytkownik

Też mam u siebie założoną tę markę bardzo dobrze sprawdzają się w zimowych warunkach, nie mam z nimi problemów i co, zaskoczyło mnie, są stosunkowo ciche gdy jedzie się po suchym asfalcie jak zima jest tylko na kartce z kalendarza. Poprzednie opony dość głośno szumiały wtedy. Ja zamawiałem ogólnie po prostu w necie.
#2017-01-25 04:37:28 

Felicjan22

Użytkownik

Kolego, jeśli chodzi o to gdzie kupić to zajrzyj sobie na tę stronkę http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-vredestein-zimowe. Mają spory wybór oponek w rozsądnych według mnie cenach. Jeśli chodzi o wybór to nie kieruj się tyle modelem co parametrami opony. Jak chcesz chociażby to Vredestein opony muszą mieć odpowiednią wielkość, trzeba dobrać zgodnie z wymogami producenta auta, ale zwróć uwagę też na ładowność opony, żeby nie była za niska (wagę auta podziel na 4 oczywiście i dodaj ludzi ;) ), a do tego indeks prędkości. Jak lubisz szybką jazdę to indeks musi być większy.
#2017-01-25 07:12:25 

SkokDoWody

Użytkownik

ja tylko dodam kwestie hałasu, niezależnie jakiej marki oponki kupujesz to zauważ, że hałas może się bardzo różnić. W sklepie Opony Kunicki wyraźnie to widać.
#2017-01-25 07:54:07 

Biały

Użytkownik

Dzięki, bardzo pomogliście!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015