#2017-01-26 01:41:48 

Biały

Użytkownik

Dzień dobry. Szukam firmy, która zajmuj się projektowaniem oraz stawianiem solidnych wiat magazynowych. Zależy mi na tym aby była to firma solidna, której mogę zaufać. Wiaty magazynowe niezbędne są w mojej firmie do składowania produktów, które wytwarzamy, a więc jak rozumiecie odgrywają one istotną rolę i dlatego właśnie muszą być niezawodne, bezpieczne i bardzo solidne. Będę wdzięczny za wszelkie polecenia.
#2017-01-26 04:10:13 

SkokDoWody

Użytkownik

A co za produkty dokładnie pan wytwarza, że leżą pod wiatą? Nie lepiej jakiś magazyn porządny?
#2017-01-26 06:35:40 

Biały

Użytkownik

Nie na wszystko jest potrzebny magazyn. A profil mojej działalności nie jest niezbędny aby udzielić mi pomocy w poszukiwaniu firmy, która zajmuje się stawianiem wiat magazynowych, które też będą porządne także nie widzę sensu aby się rozwodzić na ten temat.
#2017-01-26 08:10:24 

Beta

Użytkownik

No i masz rację, nieważne co produkujesz. Jak potrzebujesz dobrej wiaty magazynowej to zgłoś się do firmy Solid Hale Stalowe. To bardzo solidna firma oferująca usługi tego typu. Zaprojektują i zbudują Ci ze stalowej konstrukcji co chcesz: magazyn, chłodnie albo właśnie wiatę magazynową.
#2017-01-26 09:19:31 

Biały

Użytkownik

O, dzięki bardzo. Miałaś okazję z nimi współpracować?
#2017-01-26 09:29:55 

Beta

Użytkownik

Tak, stawiali dla nas najpierw chłodnie, a później właśnie dwie wiaty. Tak więc przetestowałam już i naprawdę polecam. Tu masz link z ofertą i namiarami na nich: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/wiaty-zadaszenia/. Sprawdź sobie czy Ci odpowiadają, ale myślę że powinni na sto procent, bo trudno o równie solidną i profesjonalną firmę w tej branży co oni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015