#2017-02-09 01:01:24 

Biały

Użytkownik

Ostatnio proces magazynowania towaru i wysyłki do klientów w mojej firmie zaczął szwankować, co powodowało dodatkowe wydatki, opóźnienia i stres. Zdaję sobie sprawę, że najważniejsze dla mnie jest usprawnienie tego procesu i ogólnie całej logistyki firmy. doradźcie mi jak to zrobić.
#2017-02-09 01:53:46 

Beta

Użytkownik

Możesz skupić uwagę na wadliwym elemencie całego procesu, jednak nie oznacza to, że opóźnienia zaczynają się dopiero w tym momencie. Być może zbyt późne dostawy sprawiają, że magazynierzy mają z byt mało czasu na terminowe przygotowanie zamówień?
#2017-02-09 03:20:40 

SkokDoWody

Użytkownik

W moim przypadku pomogła zmiana podwykonawcy zobowiązanego do dostawy towarów. Oferował niższą stawkę, a dodatkowo wiedział, że w przypadku nie wyrabiania się na czas podzieli los swojego poprzednika. Nie wiem, jak ten etap funkcjonuje u ciebie, ale być może warto poświęcić mu nieco uwagi.
#2017-02-09 04:19:57 

Gromka

Użytkownik

Aby usprawnić logistykę warto skorzystać z usług firm spedycyjnych. Zadbają oni, by każda poszczególna faza związana z zamówieniem działała efektywnie. Dobiorą odpowiednie środki dystrybucji oraz sposób magazynowania do twoich potrzeb, dzięki czemu możesz nie tylko zwiększyć skuteczność logistyki, ale i obniżyć koszty. Tutaj możesz poczytać o tym więcej: http://www.tirsped.com.pl/logistyka. Wiele osób korzysta z tej formy obsługi.
#2017-02-09 06:56:56 

Felicjan22

Użytkownik

Być może aby zwiększyć wydajność konieczna będzie zmiana związana ze środkiem transportu, z jakiego aktualnie korzystasz. Ich modernizacja lub modyfikacja może dać zupełnie niespodziewane efekty.
#2017-02-09 09:56:22 

WolnyKoń

Użytkownik

Zlecenie usprawnienia logistyki firmie zewnętrznej może tylko pozytywnie wpłynąć na rozwój twojego przedsiębiorstwa. Mają oni doświadczenie w branży i są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i technologiami. Być może nie bierzesz pod uwagę niektórych czynników, które ktoś z zewnątrz zdoła wychwycić, a które mogą mieć znaczący wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wszystkich procesów. W ostatecznym rozrachunku możesz sporo zaoszczędzić. Przede wszystkim stresu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015