#2017-03-01 01:39:18 

Felicjan22

Użytkownik

Sprawa bardzo pilna, jak w temacie, gdyż auto służy mi przede wszystkim do pracy, do wożenia towaru, a zarwało mi się :/ podejrzewam belkę skrętną, jeszcze jej nigdy nie robiłem, a amortyzatory wymieniane parę miesięcy temu. Podpowiecie gdzie profesjonalnie zajmą się taką sprawą?
#2017-03-01 03:42:13 

WolnyKoń

Użytkownik

W przypadku zawszenia opartego o belkę skrętną amortyzatory nie mają wpływ na wysokość samochodu. One tylko wybierają nierówności, sprawiają, ze jest bardziej komfortowo i bezpieczniej. Równie dobrze można wymontować amortyzatory, auto nie powinno opaść, a jak opada to belka się kończy.
#2017-03-01 05:50:48 

Popin

Użytkownik

Jeśli chodzi o regenerację belki w Poznaniu w Twoim autku to naprawdę proponuję od razu kompleksową naprawę, razem z malowaniem belki i jej oględzinami czy nie nadaje się już tylko na złom. Tutaj http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/ zajmuja się taką regeneracją, a jeśli belka okaże się w złym stanie to możesz u nich kupić też inną, ale już zregenerowaną przez nich na dobrych podzespołach. Tak czy inaczej 3 lata gwarancji dają, więc wrto.

#2017-03-01 06:01:56 

Felicjan22

Użytkownik

Właśnie zależy mi na tym, żeby to było porządnie zrobione, nawet jeśli będzie drożej. Auto jest mocno doinwestowane i nie sprawia większych problemów, a świetnie sobie radzi z ciężką pracą.
#2017-03-01 07:21:46 

Popin

Użytkownik

No to na pewno będziesz zadowolony w przypadku tego warsztatu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015