#2017-04-03 20:13:59 

SkokDoWody

Użytkownik

Witam wszystkich pasjonatów motocykli. Mam nadzieję, że moje pytanie nie wywoła zaraz salw śmiechu przed Waszymi komupteramim, ale wolę się upewnić zanim kupię coś niewłaściwego. Kupiłem w końcu motocykl, to choper, którym mam nadzieję trochę kilometrów pokonać. Chciałbym jeździć wygodnie i teraz mam pytanie, czy na taki motor nada się zwykła kurtka czy raczej kupić cos specjalistycznego?
#2017-04-03 23:13:38 

Felicjan22

Użytkownik

Ja akurat się nie zaśmiałem, nie wiem jak inni :)))) Jeśli pytasz o kurtkę to odpowiedź jest bardzo prosta i pewnie się jej domyślasz. Kupuj tylko i wyłącznie ciuchy, które są na motor przeznaczone. Jest w nich dużo bezpieczniej, nie mówiąc już o stronie wizualnej. Będziesz miał taki dostojny motocykl, a chcesz w kurtce narciarskiej jeździć?
#2017-04-04 01:36:32 

SkokDoWody

Użytkownik

Dlatego pytam, bo może się zmienily trendy, a ja coś przeoczyłem…
#2017-04-04 04:10:50 

Meganka

Użytkownik

Nic nie przeoczyłeś. Generanie warto takie kurtki kupować, bo są one dostosowane do różnych warunków jazdy. Nieraz ani nie dwa zdarzy Ci się jechać motorem w czasie deszczu, to w takiej kurtce generalnie nic Ci nie grozi. No i do tego ma dobre właściwości jeśli chodzi o łapanie wiatru.
#2017-04-04 04:50:19 

Meganka

Użytkownik

Właście ostatnio zniszczyła się moja stara kurtka na motor do której miałam bardzo duży sentyment. I kupiłam sobie podobną, ale za to o wiele tańszą. Zakupy robiłam tutaj http://www.motocyklowysklep24.pl/odziez-motocyklowa-kurtki-c-67_70.html i oprócz odzieży kupiłam też mnóstwo innych akcesoriów do mojej maszyny.
#2017-04-04 06:10:20 

Malcolm

Użytkownik

Świetnej jakosci cześci sprzedają i zawsze mają wszystko na miejscu. Jak ktoś ma potrzebe motocyklową to warto zajrzeć do tego sklepu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015