#2017-05-29 22:12:36 

Biały

Użytkownik

Witam wszystkich zapalonych mechaników. Mam problem jak w temacie, robię właśnie mojej żonie auto i muszę wyciągnąć tą nieszczęsna belkę i oddać do regeneracji albo kupić nowa. Polecicie mi jakąś stronę albo serwis?
#2017-05-30 00:09:49 

SkokDoWody

Użytkownik

Możesz znaleźć przecież używaną belkę na giełdzie albo nawet gdzieś na portalach z ogłoszeniami. Jest tego mega dużo tylko w sumie nie wiem w jakim to stanie.
#2017-05-30 01:04:31 

Biały

Użytkownik

No niby tak ale tak która jest na aucie wygląda całkiem dobrze a skąd mam pewność ze ta która kupie gdzieś w internecie nie będzie gorsza od tego co mam na aucie :D Nie chciał bym wywalić pieniędzy dwa razy niepotrzebnie.
#2017-05-30 03:17:57 

Felicjan22

Użytkownik

Jest jeszcze inna alternatywa. Znalazłem serwis który zajmuje się typowo regeneracja belki. Wejdź na https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-peugeot/peugeot-206/ i tam zobacz. Mnie też interesowała belka do Peugeota 206 i właśnie zamiast kupować oddałem starą do nich na serwis. Kilka dni, troszkę pieniędzy i mam nie dość że wszystko zrobione jak książka pisze to jeszcze jest na to chyba 3 lata gwarancji. Skontaktuj się z nimi to się dokładnie dowiesz jaka cena i co wymieniają. Mi polecił ich znajomy mechanik bo korzysta z ich usług już długo i ani jednego niezadowolonego klienta.
#2017-05-30 05:54:25 

Beta

Użytkownik

Panowie, a może mi ktoś powiedzieć jak zdiagnozować że jest to właśnie belka a nie np. jakaś inna część? Coś się dzieje z moim autem ale nie chce robić napraw w ciemno.
#2017-05-30 08:11:27 

Biały

Użytkownik

Niestety nigdy nie masz pewności dopóki nie rozbierzesz auta. Tam jest dużo mechanizmów i praktycznie wszędzie coś się może dziać. Kiedyś wymieniłem opony bo szumiał a się okazało ze to łożysko :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015