#2017-09-28 03:16:11 

Skromna

Użytkownik

Witam. Od niedawna interesują mnie kremy na powiększenie biustu. Moje piersi zmniejszyły się i opadły, gdy przestałam karmić piersią. Chciałabym, żeby znów były takie pełne i kształtne jak wtedy, gdy byłam w ciąży i karmiłam. Czy uważacie, że warto zastosowac krem na powiększenie biustu? Stosowałyście może takie preparaty?
#2017-09-28 03:42:38 

Babiczka

Użytkownik

Ja stosowałam już dwa dobre kremy na powiększenie biustu i uważam, że szczególnie ten drugi, który stosuję już drugi miesiąc, jest wart polecenia. Kupiłam go w dobrym sklepie z artykułami erotycznymi, gdzie jest dostępny w konkurencyjnej cenie. Podoba mi się jego skład, a także to, że łatwo się rozprowadza i ma przyjemny zapach. No ale najwazniejsze jest to, iż daje bardzo dobre rezultaty w postaci pełnego, jędrnego i widocznie większego biustu.
#2017-09-28 04:27:12 

Zefirka

Użytkownik

Ja również używam kremu na powiekszenie biustu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dodatkowo oprócz kremu zdecydowałam się stosowac tabletki stymulujące powiększenie piersi. Taka kompleksowa kuracja powoduje, ze biust staje się coraz pełniejszy, większy i piękniejszy. Kupiłam już sobie stanik w większym rozmiarze i czuję się bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek wcześniej :)
#2017-09-28 07:10:30 

Skromna

Użytkownik

No więc ja również zdecyduję się zaczać stosowac ten krem. A czy znalazłyście w sklepie erotycznym jeszcze jakieś ciekawe produkty, które warto mieć u siebie w domu?
#2017-09-28 07:34:19 

Babiczka

Użytkownik

Ja wspólnie z narzeczonym zdecydowałam się na zakup sprawdzonych pierścieni na penisa, aby móc zapewnić sobie lepsze doznania podczas seksu i żeby opóźnić jego wytrysk. Stosujemy na zmianę dwa pierścienie – jeden jest mniej, a drugi bardziej elastyczny. Są to fajne gadżety, dzięki którym nie narzekamy na rutynę w sypialni.
#2017-09-28 09:55:59 

Zefirka

Użytkownik

A ja polecam typowo kobiecy produkt, jakim są kulki waginalne. Ich zadaniem jest trening mięśni Kegla, a przy okazji przyjemny masaż erotyczny. Ich regularne stosowanie sprawia, ze pochwa staje się bardziej wrażliwa na dotyk, co przekłada się na częstsze i silniejsze orgazmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015