#2017-11-01 22:58:08 

Skromna

Użytkownik

Kochani forumowicze, kto używa bielizny typu Brubeck? Gdzie kupujecie? Szukam i szukam i jakoś nie wiem, na którą firmę postawić, gdzie kupić i jaki modele wybrać. Chodzi mi o to, czy wśród klientów będzie się cieszyć popularnością.
#2017-11-01 23:12:28 

Babiczka

Użytkownik

Rozumiem Cię w 100%! Uwielbiam kupować bieliznę każdego typu, ale nigdy nie wiem gdzie kupować. Ostatnio jak szukałam kilku modeli Brubeck to zajrzałam na http://www.hurtowniatomix.pl/11/bielizna+brubeck i przyznam, że to co mi się spodobało, to przede wszystkim ilość modeli – dziesiątki. Do tego szybka przesyłka i co miałam okazję zobaczyć dopiero jak miałam bieliznę u siebie, to jakość. Bardzo dobre materiały użyte przy produkcji bielizny, co oznacza, że firma stawia tylko na dobre marki.
#2017-11-02 02:01:39 

Skromna

Użytkownik

Wielkie dzięki! Właśnie takiej wypowiedzi poszukiwałam. Przyznam, że już nie raz zabierałam się za zakupy w Internecie i nie raz się wycofałam, bo nie wiedziałam który sklep wybrać.
#2017-11-02 03:39:37 

Zefirka

Użytkownik

Podpisuję się pod słowami koleżanki wyżej. Sama kupowałam w Hurtowni Tomix parę modeli bielizny – biustonosze, majtki, a zdarzył się nawet i gorset. Jakość bardzo dobra, wymiary zgodne z tymi, jakie są podane na stronie sklepu Tomix i ogólnie muszę dać wielkiego lajka firmie.
#2017-11-02 05:44:51 

Skromna

Użytkownik

Moją uwagę przykuła model Lama bielizna stworzona w większości z bawełny i elastanu. Któraś z Was zamawiała? Przyznam, że figi z tej kolekcji wyglądają bardzo elegancko i do tego są w wielu kolorach. Hurtownia ma naprawdę szeroki wybór kolorystyczny i modelowy, a to mnie bardzo zachęca. Jak coś to możecie zobaczyć o co mi chodzi pod tym linkiem: http://www.hurtowniatomix.pl/103/bielizna+lama. Generalnie pięknie :)
#2017-11-02 06:35:19 

Babiczka

Użytkownik

Ja zamawiałam, jeśli dobrze pamiętam, dla mojej siostry i z tego co wiem, jest bardzo zadowolona. Tak jak przy moim gorsecie i kompletach z innych modeli, materiałowo są bardzo dobre.
#2017-11-02 08:59:35 

Skromna

Użytkownik

Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za odpowiedzi. Na pewno przyjrzę się tej hurtowni, skoro tak wychwalacie jakość bielizny. No i sama już zauważyłam, że mają dużo modeli, a to wielki plus!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015