#2017-11-27 22:11:27 

Beta

Użytkownik

Mój niemądry wnuczek strzelał w pokoju na poddaszu z pistoletu na kulki i porobił takie nieduże dziurki w tynku w ścianie nad łóżkiem, gdzie miał tarczę. Nie mam siły na wołanie malarza, bo trzeba by najpierw równać ściany, szlifować i malować. Tyle kasy i sprzątania to ponad moje siły. Postanowiłam te dziurki czymś zatuszować i moja młoda sąsiada podpowiedziała mi te motylki. Dostanę je gdzieś?
#2017-11-27 22:48:40 

Gromka

Użytkownik

Ja widziałam takie u nas na osiedlu w sklepie z gadżetami, ale nie pytałam po ile.
#2017-11-28 00:43:55 

Zefirka

Użytkownik

W Internecie można kupić takie motyle 3d na ściane i to całkiem tanio. Faktycznie można je spróbować przykleić na dziurkach albo tuż pod nimi taśmą dwustronną. Będą wygadać naturalnie, a i przy okazji ozdobią pokój i dodadzą mu lekkości. Musisz tylko dobrać kolory. Pooglądaj sobie tutaj: http://naklejkomania.eu/538-motyle-3d, mnie się one bardzo podobają.
#2017-11-28 02:13:08 

Meganka

Użytkownik

Są super! Ja sobie zrobiłam w salonie na jednej ścianie i częściowo na suficie takie stadko motylków i wygląda to obłędnie. Nawet mój małżowinek musiał przyznać, że jest odjazdowo choć na początku był strasznie przeciwny, bo mówił, że to strasznie infantylne.
#2017-11-28 02:57:31 

Popin

Użytkownik

Ja bym powiesił tam jakiś obraz. Teraz są takie nowoczesne obrazy – tryptyki a nawet pięcioczęściowe, które wcale drogo nie kosztują, a zakryją ci kawał ściany. Dodatkowym atutem niektórych jest to, że mogą optycznie powiększyć pomieszczenie, jeżeli jest w nich coś przestrzennego. Znajdziesz je na stronie: http://naklejkomania.eu/150-obrazy-czesciowe-tryptyki. Niektóre, te z kwiatami, można by nawet połączyć z tymi twoimi motylami przy odrobinie wyobraźni.
#2017-11-28 04:15:02 

Beta

Użytkownik

No nie wiem, nie jestem chyba przygotowana na taki wydatek. Zresztą nie mam pojęcia o czym mówisz.
#2017-11-28 04:35:01 

Popin

Użytkownik

To zajrzyj sobie na stronę, pooglądaj, to nie jest jakiś mega wydatek, na pewno dużo mniej niż fachowiec, farby i grunty. Sprzątania też nie będzie :). Sprawdź ceny i sama zdecydujesz, co się bardziej opłaca.
#2017-11-28 06:20:26 

Zefirka

Użytkownik

To wcale nie jest taki głupi pomysł, powiedziałabym nawet, że bardzo dobry, skoro to tylko jedna ściana. A jak gdzieś będzie dziurka obok, to faktycznie motyl może pomóc. A motywów kwiatowych jest całe mnóstwo, więc problemu nie będzie, żeby dobrać coś odpowiedniego.
#2017-11-28 09:17:32 

Beta

Użytkownik

Dobra, pooglądam i zobaczę, może i macie rację. Dziękuję za chęć pomocy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015