#2018-07-16 03:23:52 

Lolita20

Użytkownik

Mnie fascynują tradycyjne elementy dekoracji wnętrz, bo są pewne oraz ponadczasowe. Uwielbiam stare żarówki dekoracyjne, jakie dodają pomieszczeniom ciepła, czego nie powiedziałabym o nowych świetlówkach. Żarówki tradycyjne świetnie harmonizują z modnymi lampami loftowymi, które można umieścić zarówno w domach, jak i biurach. Lampy loftowe mogą pełnić funkcję praktyczną oraz dekoratywną. Charakteryzuje je w szczególności prosta konstrukcja i barwa czerni oraz chromu.
#2018-07-16 05:13:36 

Malcolm

Użytkownik

Ja planowanie mieszkania rozpocząłem od zakupienia przedmiotu, o którym od dziecka marzyłem. Naturalnie chodzi o nowoczesne lampy sufitowe. Pozostałe elementy, jakie postanowiłem kupić do mego wnętrza, zostały wybrane pod oświetlenie. Kupiłem również w tym samym stylu stylowe lampy ścienne i chcę zaznaczyć, że wynikiem jestem bardzo mile zaskoczony. Jestem pewien, iż w sytuacji, gdy urządzałbym dom ponownie, poczyniłbym analogiczne kroki.
#2018-07-16 07:07:02 

Jeff

Użytkownik

Odnalezienie pomysłu na posiadane wnętrze jest niezwykle ważne. Najlepiej jest pomysł konstruować na bazie konkretnego elementu, który będzie stanowił motyw przewodni projektowanego wnętrza. Mogą to być na przykład lampy stojące do salonu, którymi już dysponujemy lub dopiero zamierzamy zakupić. Interesującym pomysłem będą także lampy wiszące nowoczesne do sypialni, które świetnie pasować będą do odmiennych aranżacji. Przeanalizujcie parę czasopism wnętrzarskich, a sami się przekonacie.
#2018-07-16 09:43:39 

Gromka

Użytkownik

Moje obecne mieszkanie urządziłam w minimalistycznym stylu, gdyż w poprzednim miejscu zameldowania zanadto obrosłam rzeczami, przez co nie znajdowałam odpowiedniej ilości przestrzeni dla siebie. Do wysokich wnętrz znakomicie pasują lampy loftowe, zrobione głównie z elementów metalowych oraz szkła. Tego typu lampy są od niedawna bardzo trendy. Można je nabyć np. w Galerii Wnętrz EVOLUTION HOME. Firma posiada w ofercie również innego typu lampy, a także zwierciadła i obrazy do salonu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015