#2020-08-22 14:06:21 

Felicjan22

Użytkownik

Czy płatne reklamy Google Ads mają więcej zalet niż wad? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jak takie reklamy sprawdziły się w Waszym biznesie online?
#2020-08-22 16:07:17 

PoziomkowaPani

Użytkownik

U mnie efekt w postaci wzrostu ruchu na stronie po zastosowaniu reklam Google Ads był niemalże widoczny natychmiast. Przełożyło się to bezpośrednio na wzrost przychodów mojego sklepu internetowego. Polecam tą formę reklamy.
#2020-08-22 18:20:23 

Jeff

Użytkownik

Jeśli chcesz zgłębić temat Google Ads, odsyłam Cię do bardzo konkretnego i rzeczowego poradnika w tym temacie https://marketing-portal.pl/poradnik-kampania-google-ads/ .
#2020-08-22 20:16:36 

Gromka

Użytkownik

Jednym z istotnych zalet kampanii Google Ads jest testowanie różnych strategii, aby maksymalizować zysk z reklamy. Pozostaje wtedy obserwować, na podstawie danych statystycznych, który wariant ich reklam był najskuteczniejszy i uwzględniać te elementy w kontekście kolejnych kampanii lub optymalizacji dotychczasowych.
#2020-08-22 22:21:00 

WolnyKoń

Użytkownik

Dla mnie taka reklama ma zdecydowanie więcej pozytywów. W prowadzonych działaniach reklamowych z użyciem Google Ads zaletą jest również możliwość kierunkowania reklamy do odpowiednich grup użytkowników na podstawie danych demograficznych, a więc wieku i płci. Tak więc nasza reklama trafia do ściśle określonej grupy docelowej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015